pytanko

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #2614
    Tomasz Chodnicki
    Participant

    Ma ktos jakiekolwiek informacje na temat college’u?? Mianowicie rozpoczecie nowego roku szkolnego?? jakies konkretne terminy?? oraz ile czasu nalezy poswiecic szkole, jako ze zakladam rodzine wiec nie bede mial zbytnio czasu na chodzenie codziennie tam;P

    z gory dzieki

    #2621
    Doncaster
    Keymaster

    Na pewno wszystko znajdziesz tutaj:
    [url]http://www.don.ac.uk/[/url]:)

    #2638
    thomas
    Participant

    Zanim pojdziecie do collegu zgloscie sie do Ways2Work w Doncaster. Jesli mieszkacie w obszarze NDC macie szance na darmowe kursy.

    [url]http://www.doncasterndc.co.uk/[/url]

    #2641
    Doncaster
    Keymaster

    Jesli ktos ma firme zarejestrowana pod adresem nalezacym do okregu NDC tez moze liczyc na ich pomoc. Warto sie do nich pofatygiowac.

    #2713
    Magda Dentys
    Participant

    W Doncaster college rok szkolny zaczyna sie w zaleznosci od typu kursu ktory sie wybierze oraz kiedy dana osoba sie na niego aplikuje, oraz na jaki typ kursu sie kwalifikuje(Part-Time lub Full-Time). Ja jestem w trakcie skladania aplikacji, a mianowicie zlozylam ja w grudniu oraz osobiscie dowiadywalam sie na temat kursu i powiedziano mi ze mozliwosc jego zaczecia to wrzesien 2010 ze wzgledu na liczbe osob jaka sklada aplikacje. Kursy sa bezplatne do 19 roku zycia. Jednak wracajac do pytania to kursy zaczynaja sie zazwyczaj w pierwszy poniedzialek wrzesnia lub styczniu a czasem rowniez w innych miesiacach. Nauce nie trzeba poswiecac wiele czas a wiem to z wlasnego doswiadczenia gdyz ucze sie tu juz od 3 lat(jednak nie w colleg’u) i wcale nie jest ciezko, mam bardzo duzo czasu wolnego dla siebie i nie narzekam :). Mozesz rowniez wybrac part time course na ktory wlasnie chodzi sie bardzo malo dni w tygodniu(oczywiscie jest to zalezne od kursu).

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.