Prace konserwacyjne

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • #4683
    Doncaster
    Keymaster

    W ciągu kilku najbliższych dni w serwisie doncaster4u.pl przeprowadzane będą prace konserwacyjne mające na celu usprawnienie funkcjonalności strony i uaktualnienia szaty graficznej.

    Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zminimalizować ewentualne utrudnienia w dostępie lub działaniu serwisu lub niektórych jego działów.

    Za jakiekolwiek utrudnienia z góry przepraszamy.

    #4687
    Doncaster
    Keymaster

    Dziś prace konserwacyjne w naszym serwisie wkroczyły w decydujaca fazę. Pojawiła się nowa szata graficzna i kilka nowych funkcji 🙂

    Dział ogłoszeń nie jest jeszcze gotowy i kilka innych rzeczy do zrobienia 🙂 Mam nadzieję, że uporamy sie z tym szybko.

    Przepraszamy za uniedogodnienia.

    Oczywiście jeśli zauważycie jakiś bład to prosze o odpowiedź poniżej.

    #4688
    sebastian zaremba
    Participant

    dobrze by bylo widziec 10 ostatnio dodanych ogloszen

    #4693
    Doncaster
    Keymaster

    [quote=”seby25″ post=2078]dobrze by bylo widziec 10 ostatnio dodanych ogloszen[/quote]
    Modul z ostatnimi ogloszeniami juz zrobiony. Ciagle pracujemy nad reszta 🙂

    #4694
    lidia34
    Participant

    Hej nie wiem czy tobie się nudzi czy co, bo to co zrobiłeś z ogłoszeniami to wielkie nieporozumienie.
    Po raz kolejny chcesz coś zrobić ale niestety psujesz .Doncaster 4u to była moja ulubiona strona na którą mi się nie chce teraz zaglądać :(((zresztą nie tylko mnie .

    #4695
    Doncaster
    Keymaster

    [quote=”luana34″ post=2085]Hej nie wiem czy tobie się nudzi czy co, bo to co zrobiłeś z ogłoszeniami to wielkie nieporozumienie.
    Po raz kolejny chcesz coś zrobić ale niestety psujesz .Doncaster 4u to była moja ulubiona strona na którą mi się nie chce teraz zaglądać :(((zresztą nie tylko mnie .[/quote]
    Kazda opinia sie liczy 🙂 Dziekujemy.

    #4696
    grazynka
    Participant

    Hej wiecie co jak sie chce usunac ogloszenie to sie nieda i jak dasz dektywuj to i tak sie dalej wyswietla,
    moze dalo by sie cos z tym zrobic 🙂

    #4697
    Doncaster
    Keymaster

    [quote=”grazynka” post=2087]Hej wiecie co jak sie chce usunac ogloszenie to sie nieda i jak dasz dektywuj to i tak sie dalej wyswietla,
    moze dalo by sie cos z tym zrobic :)[/quote]
    Ok, sprawdze. Dziekuje za wiadomosc 🙂 Dzial ogloszen nie jest jeszcze ukonczony ale mysle, ze jak juz bedzie gotowy to wszystkim sie spodoba 🙂 Przepraszam za chwilowe utrdnienia.

    #4710
    Magdalena Wojcik
    Participant

    ja juz 3 razy dodaje ogloszenie i po kilku godzinach ogloszenie znika :/

    #4713
    Paweł
    Participant

    teraz to w ogóle nie można dodać ogłoszenia

    #4715
    Doncaster
    Keymaster

    [quote=”pablo0105″ post=2104]teraz to w ogóle nie można dodać ogłoszenia[/quote]
    Od wczoraj na stronie glownej widnieje komunikat 🙂 Niestety padlismy ofiara hakerow w Niedziele 🙁 Przywracamy wszystko do normalnosci i niestety na chwile musielismy wylaczyc dodawanie nowych ogloszen i rejestracje nowych uzytkownikow. Przepraszam za klopot.

    #4729
    Piotrek S
    Participant

    Witam mam pytanie jak dodaje ogloszenia na doncaster4u to sa tylko przez godzine potem znikaja znowu jak dodaje i znowu znikaja czy robie cos nie tak moj login piotrek s prosze o odp.

    #4730
    Urszula
    Participant

    Moje ogloszenie tez zniknelo.

    #4731
    sebastian zaremba
    Participant

    kiedys przy ogloszeniach byl licznik otorzen danego ogloszenia
    teraz tego nie ma
    a szkoda

    #4742
    Doncaster
    Keymaster

    @Piotrek S, @Lucyna Zrobione, nie powinno się powtórzyć 🙂

    @seby25
    Będzie zrobione 😉

    Dziękuję za wszystkie uwagi.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.