poszukuje mam w ciazy z Barnsley i okolic

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #7612
    magda Golinska
    Participant

    Witam wszystkie mamusie przy nadziei:)
    Jestem w 23 tygodniu ciazy. Od pol roku mieszkam w Barnsley i musze przyznac, ze nie znam tutaj absolutnie NIKOGO. Wczesniej przez dwa lata mieszkalam w Doncaster i bywam tam dosyc czesto. Mnie i mojemu synkowi bardzo doskwiera samotnosc- chcielibysmy w koncu zawrzec jakies znajomosci z mamami w podobnej sytuacji…
    moze sie ktos odezwie:)

    #7619
    krzysioski13
    Participant

    Hej

    #7620
    krzysioski13
    Participant

    Jeśli. Chcesz. Napisz. 07900551439

    #7648
    Magdalena Krystek
    Participant

    Hej ! Ja mam dzieciaczki w wieku 4-6 lat , ale w ciąży nie jestem. Dzieciakom brakuje kolegów i koleżanek , nikogo tutaj nie znaja jeszcze bo jestesmy w Barnsley od niedawna 🙂 Pozdrawiam !

    #7656
    Ona21
    Participant

    Hej jesli chcesz zapraszam na zapoznawczy spacerek 😉 w ciazy nie jestem ale mam 2 letnia coreczke , rowniez nie mamy zbyt wielu znajomych tutaj , wiec jesli bedziesz miala ochote daj znac 🙂

    #7657
    Magdalena Krystek
    Participant

    Hej ! Podam swojego maila alena84@tlen.pl , mailowo możemy się jakoś umówić na spacerek :). Pozdrawiam ! 🙂

    #7658
    Ona21
    Participant

    wyslalam maila 😉

    #7662
    Natalia
    Participant

    Też z miła checia bym sie umowila na spacerek 🙂

    #7663
    Ona21
    Participant

    Natusia 😉 zapraszam … podaje email xxxpaaulusiaaxxx@wp.pl jak bedziesz miala ochote to napisz 😛

    #7665
    Magdalena Krystek
    Participant

    mojego maila również znjadziesz Natusia w poście wyżej. Chętnie wybiorę się na spacerek po niedzieli 🙂
    Pozdrawiam !

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.