Pies w UK

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #3033
    Edyta Walasik
    Participant

    Czy ktoś może mi napisac, co i gdzie powinnam pojsc z pieskiem. Ale tak po kolei. Piesek ma 8 tygodni i nie bardzo wiem co dalej, gdzie do weta, moze znacie jakiego dobrego i w miare taniego w Doncaster. Slyszalam tez o ubezpieczeniu psiaka, czy znacie jakas firme godna polecenia?

    #3034
    sebastian zaremba
    Participant

    proponuje klinike dla zwierzat na springwell lane na balby
    tam pracuje polski weterynarz
    bardzo konkretny facet napewno wszystko ci powie i doradzi

    #3035
    Edyta Walasik
    Participant

    oooo, dzieki wielkie.

    #3036
    Doncaster
    Keymaster

    [b]seby25 napisane:[/b]
    [quote]proponuje klinike dla zwierzat na springwell lane na balby
    tam pracuje polski weterynarz
    bardzo konkretny facet napewno wszystko ci powie i doradzi[/quote]
    Dobrze wiedzieć, że jest tutaj polski weterynarz. Dzięki za tą informację. Na pewno kilku osobom się przyda. Sam chyba będę miał psa niedługo.

    #3037
    leopard33
    Participant

    sprostowanie w sprawie weterynarza,pracował polski weterynarz ale w połowie lipca wyprowadził się z Doncaster.Ale klinikę na Springwell polecam.

    #3038
    sebastian zaremba
    Participant

    tylko nie zapominajcie ze pies to obowazki prawie jak z dzieckiem 🙂

    #3039
    Doncaster
    Keymaster

    [b]P.Z. napisane:[/b]
    [quote]sprostowanie w sprawie weterynarza,pracował polski weterynarz ale w połowie lipca wyprowadził się z Doncaster.Ale klinikę na Springwell polecam.[/quote]
    Za późno, na Springwell Lane już się kolejka ustawia na jutro 🙂

    #3040
    Edyta Walasik
    Participant

    Mam nadzieję, że ci co się decydują na pieska o tym wiedzą :). Chociaż różnie to jest.

    Może osobną grupę by zrobić dla miłośników zwierząt? Byłyby kotki, pieski i inne kochane zwierzaki. Moglibyśmy wymieniać się informacjami.

    #3041
    Doncaster
    Keymaster

    [b]malaya napisane:[/b]
    [quote]Może osobną grupę by zrobić dla miłośników zwierząt? Byłyby kotki, pieski i inne kochane zwierzaki. Moglibyśmy wymieniać się informacjami.[/quote]
    Smialo 🙂 Kazdy moze tworzyc grupy. Ja sie przylacze jak bede mial psa 🙂

    #3043
    Urszula
    Participant

    Ja z moim chodze do kliniki Vets4Pets na Wheatley i jestem zadowolona. Pies chyba tez, bo z samochodu pedzi do budynku klinikijak szalony. Niestety wydaje mi sie, ze tu wszedzie weterynarze sie cenia i nigdzie nie bedzie jakos bardzo tanio.
    Moj piesek ubezpieczony jest bodajze w Churchillu. NA razie nie korzystalismy z tego ubezpieczenia, wiec nie bardzo w tym temacie moge sie wypowiedziec.

    #3057
    Edyta Walasik
    Participant

    Piszę jeszcze raz, tym razem nie jest to miła sprawa. Jestem zmuszona sprzedać sunię amstaffa, ma 10 tygodni. Okazuje się, że mam alergię na zwierzaki. Co mnie dziwi, bo zawsze miałam psy i nigdy się nic nie działo. Jedynie przerwa 4-letnia odkąd tu jestem. Wiem, że będę tu potępiana, że brak odpowiedzialności itp., ale mam ją 2 tygodnie i myślałam, że alergia trochę będzie mniejsza, bo się przyzwyczaję, ale niestety jest źle. A nawet fatalnie, duszności, kaszel, krew z nosa. Byłam u lekarza tabletki nic nie dają.
    Jeśli macie kogoś kto chciałby pieska, to jest proszę o kontakt. Sunia jest po pierwszym szczepieniu i odrobaczeniu. Jest mi strasznie źle z tego powodu, ale póki co nie mam innego wyjścia.

    #3569
    Doncaster
    Keymaster

    latajacz napisal:
    [quote]Kochani, troche po czasie lecz moze komus sie przydac, to adres vet kliniki gdzie pracuje polska pani doktor Bartram A J & Partners‎ 28a Minsthorpe La Pontefract WF9 2NY 01977 643 146 to w South Elmsall , 9 mil od centrum Doncaster[/quote]

    #8739
    GermanStyle
    Participant

    odświeżę trochę temat, może ktoś wie czy w Doncaster bądź okolicy jest jakiś polski fryzjer dla psów? A może macie jakiegoś sprawdzonego groomera.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.