Peak District- Wypad

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #7605
    Marcin Bednarski
    Participant

    Cześć,
    Może ktoś mi pomoże. Chciałem odwiedzić Peak District i mam kilka pytań. Może mi ktoś napisać jak najlepiej dojechać z Sheffield. Tak żeby było w miarę blisko do najciekawszych miejsc. Interesuje mnie trecking z możliwością jednego noclegu.
    Co warto odwiedzić.
    Aha no i jak ktoś miał by ochotę się zabrać to zapraszam. Możemy się umówić na jakiś weekend. Lepiej się chodzi jednak z kimś.
    Pozdrawiam.

    #7766
    Jarek
    Participant

    Cześć, tutaj masz mniej więcej pokazane szlaki na peak district http://www.peakdistrict.gov.uk/visiting/trails
    Jednak na twoim miejscu i tak bym wolał kupić jakąś mapę, popatrz na ebay’u. Swoją drogą sam zamierzam się tam wybrać na kilkudniowy trekking także powodzenia 😉

    #8473
    papas
    Participant

    A czy ktoś wie jak wygląda kwestia szlaków rowerowych i wypożyczenia roweru na całodniowy wypad ok 40-60 km ( gdzie najtaniej ) . Chodzi mi o zaawansowane trasy w parku z odrobiną harcora i adrenaliny, może ktoś jeździ i podzieli się doświadczeniami.

    #8477
    jojo
    Participant

    Proponuje miejscowosc Hope (jakies 30 min pociagiem od Sheffield).Na miejscu wypozyczalnie rowerow i piekne trasy.Fajne miejsce na weekend albo jednodniowy wypad.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.